Vyberte stránku

Pojďme spojit síly!

Ať už jste designér freelancer, ostřílený architekt nebo máte prostě miliónový nápad, pojďme se propojit a vymýšlet designové kousky společně! Nabízíme vám technickou podporu a moderně vybavenou dílnu plnou truhlářů, kteří jsou připraveni na jakékoliv výzvy!

chci vám rovnou napsat

Pojďme na to!

01

Hledám truhláře pro klienta

Jsme tu pro vás! Pošlete nám hotové podklady včetně specifikace materiálů a my vám připravíme cenovou nabídku včetně položkového rozpočtu. Pokud si nejste jistí technickými detaily, domluvíme se na osobní konzultaci.

02

Mám nápad 

Tak to jste tu správně! Pošlete nám podrobnosti a nebo rovnou zavolejte a domluvíme si osobní schůzku u nás na truhlárně. Probereme váš nápad a dotáhneme vše po technické stránce. 

03

Hledám výrobce pro svůj produkt

Jste firma se svým vlastním produktem a hledáte pouze výrobce? Pojďte do toho s námi! Potkáme se u nás na truhlárně. Zde si ukážeme naše technologie a domluvíme se na spolupráci, ať už se jedná o finální produkt nebo jen polotovar.

Řekli o nás

„Z pro mě neznámé firmy se stal parťák, se kterým jsme maximálně sladěni“

„Na truhlárnu SILVEKO jsem narazil náhodou. Z pro mě neznámé firmy se stal parťák, se kterým jsme maximálně sladěni. Díky spolupráci vznikají krásné projekty plné designu, které jsou navíc řemeslně velmi precizně zpracované. Když si vyberete SILVEKO pro realizaci nábytku do svého domova, tak uvidíte, že se vám dostane profesionálního přístupu na velmi vysoké úrovni. Realizace celé zakázky probíhá vždy najednou, takže se vám nestane, že budete čekat rok na nábytek do celého bytu. Jako bonus se vám dostane velmi přátelské jednání s lidským přístupem, v příjemném prostředí s velmi pozitivními veselými mladými lidmi. To je SILVEKO.“

MgA. Josef Trakal

“Velmi oceňuji neuvěřitelně vstřícný a solidní přístup”

„Firmu Silveko jednoznačně doporučuji! Velmi oceňuji neuvěřitelně vstřícný a solidní přístup všech lidí ze Silveka, ať už to byl pan majitel (jehož nezaskočil žádný náš další požadavek na x-tou verzi kuchyně), nebo koordinátorka slečna Alena (neskutečně to milá, příjemná a spolehlivá dáma, která si ví rady se vším), nebo šikovní a ochotní truhláři, kteří řemeslu opravdu rozumí. Výsledkem je úžasná kuchyně za přijatelnou cenu, v krátké době a přesně podle našich představ.“

Helena P.

Tento skvělý tým můžeme vřele doporučit všem

Na Truhlárnu Silveko jsme narazili náhodou a naše volba byla po zhlédnutí jejich práce ihned jasná. Prošli jsme různá kuchyňská studia a je opravdu těžké najít kvalitu za přívětivou cenu, a právě tady nám byly splněny oba požadavky. Měli jsme jasnou představu o tom, jak bude naše kuchyň vypadat a s jejich pomocí a šikovností se podařilo předčit naše představy. Proto tento skvělý tým můžeme vřele doporučit všem, kteří váhají. Ještě jednou děkujeme!

Aneta S.

„Můžu jen a jen doporučit. Víc takovýhle poctivých firem!“

Pro truhlárnu Silveko jsme se s manželkou rozhodli na základě fotek jejich realizací na sociálních sítích a s výsledkem jsme nad míru spokojení. S firmou Silveko jsme realizovali jen kuchyňskou linku včetně instalace námi vybraných spotřebičů. Komunikace na vynikající úrovni a dokázali zapracovat vše co jsme si vymysleli, samozřejmě v rámci nášho rozpočtu. Vysoko hodnotím i truhláře, kteří kuchyni montovali. Cena odpovídá výsledku a času, který firma věnovala nášmu projektu. Můžu jen a jen doporučit. Víc takovýhle poctivých firem!“

Martin R.

Velké stroje pro malou truhlárnu

Každý výrobek z naší dílny je vyráběný našimi truhláři. Aby naše práce byla kvalitní, efektivní a přinášela Vám potěšení, vybavili jsme naší dílnu mimo jiné i CNC strojem a robotickou rukou. CNC je velice přesný a rychlý stroj, proto Vám můžeme nabídnout funkční a do detailu propracované výrobky. Rychlost tohoto stroje nám pomáhá být více efektivní. Můžete si tak užít Váš nábytek naplno a bez dlouhého čekání. Robotická ruka je naším novým pomocníkem a pomalu se stává plnohodnotným členem týmu. Je rpo nás důležité držet krok s technologickými trendy, abychom pro vás zajistili služby té nejvyšší kvality.

Jak funguje naše dílna?

Kontaktujte nás!

#silvekotruhlarna

9 + 14 =

Sledujte nás na Instagramu!

#silvekotruhlarna