ŘEKLI O NÁS

Svou novou kuchyni jsem si zamilovala. Je skvělé, že jsme vymysleli, jak využít každý kousek a přeměnit ho na úložné prostory. Mohu si tak dovolit, nadstandartně velkou kuchyň v malém prostoru. 

—  Alena K.

Kuchyně je srdcem domova

Vám na míru

Dopřejte si kvalitní kuchyň, která bude přesně vyhovovat Vašim požadavkům. Ať už řešíte malý interiér nebo plánujete kuchyň pro početnou rodinu, jsme tu pro Vás. Na začátku naší spolupráce společně vybereme materiály, vše zaměříme a navrhneme možné varianty. Sami se rozhodnete, co je pro Vás to pravé.

Budeme si Vás hýčkat…tedy Vaší kuchyň

Rozumíme všem materiálům, se kterými pracujeme. Materiály sami testujeme a proto moc dobře víme, jak s nimi pracovat a na co si dát pozor.

Po roce se s Vámi opět spojíme a provedeme bezplatný servis celé kuchyně. 

Věříme všem svým dodavatelům, proto od nás dostanete doživotní záruku na veškeré kování.

Sakum prdum

Zařizujete nové bydlení nebo renovujete stávající?

Nechte to na nás! Sladíme Vám vše od podlahy až po dveře!

Je to jednoduché. Společně vybereme materiály, které jsou pro Vás vhodné a kombinace, které k sobě ladí. Dotvoříme celý interiér Vašeho bydlení přesně podle Vašich představ.

Materiály, se kterými pracujeme, Vám rádi zašleme nebo se o nich pobavíme na informační schůzce. Neustále totiž rozšiřujeme sortiment, a tak Vám můžeme nabídnout i novinky, jako je litý mramor nebo kompaktní desky.

Servis

Montáží to pro nás nekončí! Jsme vždy připraveni Vám poskytnout servis nebo konzultaci, kdykoliv budete potřebovat. Stačí zavolat a domluvit si termín.

Materiál

Při prvním setkání se budeme bavit o vhodném výběru materiálu. Poradíme Vám, jaký materiál je pro Vaši novou kuchyň ten pravý a jak o něj pečovat. 

Cena

Prvotní nacenění výrobku Vám nabídneme zcela bezplatně. Od začátku naší spolupráce budete přesně vědět za co platíte. Přizpůsobíme se Vaším možnostem a vybereme funkční řešení!

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám a společně dáme Vašemu nápadu reálnou podobu.