—  Alena K.

Kuchyně je srdcem domova

Dopřejte si kvalitní kuchyň, která bude přesně vyhovovat Vašim požadavkům. Ať už řešíte malý interiér nebo plánujete kuchyň pro početnou rodinu, jsme tu pro Vás. Na začátku naší spolupráce společně vybereme materiály, vše zaměříme a navrhneme možné varianty. Sami se rozhodnete, co je pro Vás to pravé.

Rozumíme všem materiálům, se kterými pracujeme. Materiály sami testujeme a proto moc dobře víme, jak s nimi pracovat a na co si dát pozor.

Po roce se s Vámi opět spojíme a provedeme bezplatný servis celé kuchyně. 

Zařizujete nové bydlení nebo renovujete stávající?

Nechte to na nás! Sladíme Vám vše od podlahy až po dveře!

Je to jednoduché. Společně vybereme materiály, které jsou pro Vás vhodné a kombinace, které k sobě ladí. Dotvoříme celý interiér Vašeho bydlení přesně podle Vašich představ.

Materiály, se kterými pracujeme, Vám rádi zašleme nebo se o nich pobavíme na informační schůzce. Neustále totiž rozšiřujeme sortiment, a tak Vám můžeme nabídnout i novinky, jako je litý mramor nebo kompaktní desky.

Montáží to pro nás nekončí! Jsme vždy připraveni Vám poskytnout servis nebo konzultaci, kdykoliv budete potřebovat. Stačí zavolat a domluvit si termín.

Při prvním setkání se budeme bavit o vhodném výběru materiálu. Poradíme Vám, jaký materiál je pro Vaši novou kuchyň ten pravý a jak o něj pečovat. 

Prvotní nacenění výrobku Vám nabídneme zcela bezplatně. Od začátku naší spolupráce budete přesně vědět za co platíte. Přizpůsobíme se Vaším možnostem a vybereme funkční řešení!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zásady ochrany soukromí
Buďte v obraze!

© 2020 by SILVEKO!

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon