Vyberte stránku

"Velmi oceňuji neuvěřitelně vstřícný a solidní přístup všech lidí ze Silveka..."

Helena P.
Zobrazit referenci

Sladíme vám vše od podlahy až po světla!

Je to jednoduché. Společně vybereme materiály, které jsou pro Vás vhodné a kombinace, které k sobě ladí. Vytvoříme pro vás jedinečné místo, kde můžete trávit čas s rodinou, tvořit, rozvíjet se i odpočívat.

Poradíme vám s výběrem spotřebičů i světel, zařídíme čalounění a případné kovářské prvky tak, aby pro vás bylo vše bez námahy.

Pracujeme pouze s materiály, za které se můžeme zaručit. Veškeré nové materiály nejprve testujeme v našem běžném provozu, abychom si byli jistí, že vám nabízíme to nejlepší.

 

jsme k dispozici i o víkendech

Setkání vždy plánujeme podle vašeho volného času, proto jsme k dispozici o víkendech nebo ve večerních hodinách. Pokud cestujete po světě nebo nejste fanouškem osobních schůzek, setkáme se v online prostředí nebo se spojíme telefonicky.

JAK TO U NÁS CHODÍ

01

Vaše vize

Máme rádi, když vše odsýpá a zbytečně neplýtváme časem. Proto si od vás v prvním kroku vyžádáme podklady k novému bydlení jako je například půdorys vaše představa nebo předpokládaná částka, kterou máte na realizaci připravenou.

02

Podklady

Vizualizace tvoříme bezplatně a pouze jako součást celé spolupráce.
Veškeré podklady dostanete v elektronické podobě, a tak si je můžete prohlédnout z pohodlí domova. Součástí cenové nabídky je i položkový rozpočet, kde si můžete zkontrolovat za co platíte.

03

Osobní schůzka

Na osobní schůzku k nám na truhlárnu vás pozveme ve chvíli, kdy od nás máte hotové všechny podklady. Můžeme se tak již bavit nad konkrétními body, prohlédnout si materiály a doladit detaily. Po osobní schůzce od nás obdržíte ještě výrobní dokumentaci, podle které se řídíme při samotné výrobě. Máte tak vše pod kontrolou po celou dobu naší spolupráce.

Řekli o nás

„Kuchyň je velmi krásná, přesně podle našich představ.“

„Truhlárnu Silveko mohu jen a jen doporučit. Velmi děkuji paní Aleně, že měla se mnou obrovskou trpělivost, odpovídala na mých asi 150 e-mailů a snažila se vždy najít to nejlepší řešení. Opravdu to se mnou nebylo jednoduché:)Také velmi děkuji truhlářům a montážníkům, kteří kuchyň velmi precizně vyrobili a namontovali a řešili každičký detail. Kuchyň je velmi krásná, přesně podle našich představ.“

Jana V.

“Velmi oceňuji neuvěřitelně vstřícný a solidní přístup”

„Firmu Silveko jednoznačně doporučuji! Velmi oceňuji neuvěřitelně vstřícný a solidní přístup všech lidí ze Silveka, ať už to byl pan majitel (jehož nezaskočil žádný náš další požadavek na x-tou verzi kuchyně), nebo koordinátorka slečna Alena (neskutečně to milá, příjemná a spolehlivá dáma, která si ví rady se vším), nebo šikovní a ochotní truhláři, kteří řemeslu opravdu rozumí. Výsledkem je úžasná kuchyně za přijatelnou cenu, v krátké době a přesně podle našich představ.“

Helena P.

Tento skvělý tým můžeme vřele doporučit všem

Na Truhlárnu Silveko jsme narazili náhodou a naše volba byla po zhlédnutí jejich práce ihned jasná. Prošli jsme různá kuchyňská studia a je opravdu těžké najít kvalitu za přívětivou cenu, a právě tady nám byly splněny oba požadavky. Měli jsme jasnou představu o tom, jak bude naše kuchyň vypadat a s jejich pomocí a šikovností se podařilo předčit naše představy. Proto tento skvělý tým můžeme vřele doporučit všem, kteří váhají. Ještě jednou děkujeme!

Aneta S.

„Můžu jen a jen doporučit. Víc takovýhle poctivých firem!“

Pro truhlárnu Silveko jsme se s manželkou rozhodli na základě fotek jejich realizací na sociálních sítích a s výsledkem jsme nad míru spokojení. S firmou Silveko jsme realizovali jen kuchyňskou linku včetně instalace námi vybraných spotřebičů. Komunikace na vynikající úrovni a dokázali zapracovat vše co jsme si vymysleli, samozřejmě v rámci nášho rozpočtu. Vysoko hodnotím i truhláře, kteří kuchyni montovali. Cena odpovídá výsledku a času, který firma věnovala nášmu projektu. Můžu jen a jen doporučit. Víc takovýhle poctivých firem!“

Martin R.

Sledujte nás na Instagramu!

#silvekotruhlarna

Novinky na blogu

Tyto populární designy jsou v módě už léta. A skvěle poslouží jako základ interiéru ve vašem výjimečném stylu.
Automaticky vytvořený koncept

Automaticky vytvořený koncept

Jak Vám můžeme pomociVÁŠ MIMOŘÁDNÝ DOMOVPředstavte si domov navržený tak, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu a vyjadřoval vaši osobnost. Výhody jsou jasné. Když spojíte příjemné barevné kombinace, volný a funkční prostor, perfektní náladové osvětlení a chytré úložné...

číst více

Nenašli jste, co jste hledali?

Umíme toho mnohem více a málokdy řekneme ne. Pokud jste tedy nenašli to pravé pro vás, zkuste nám poslat vaší představu a společně najdeme cestu k realizaci vašeho nápadu.

V naší dílně již vzniklo několit neuvěřitelných věcí od psí palandy až po podstavce na banány.
Pojďme spolu vytvářet úžasné věci ze dřeva a překližky!

Jste začínající architekt nebo designér? Pomůžeme vám realizovat vaše nápady a doladit technické detaily!