Vyberte stránku

Ptáte se nás

Všimli jsme si, že jsou naši klienti velice zvídaví!

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně naší práce, neváhejte nás kontaktovat. Nejčastější dotazy jsme zodpověděli v této sekci, abychom ušetřili váš čas.

01

Kdy a jak Vás mohu kontaktovat?

Kontakty najdete na webových stránkách. Využít můžete e-mailovou adresu info@silveko.cz, ozveme se Vám nejpozději nadcházející den.

02

Pracujete i o víkendu?

Jsme časově velmi flexibilní a je velice pravděpodobné, že s Vámi budeme komunikovat i o víkendech a svátcích. Samotná výroba je o víkendech pozastavena.

03

Proč potřebujete znát můj budget?

Kolik peněz máte na realizace připraveno není z důvodu naší zvědavosti, jak movití jste. Potřebujeme mít představu, jaké materiály vybírat, a zda je vůbec cena reálná. Šetří to čas nám i vám!

04

Děláte i návrhy?

Návrhy interiérů tvoříme. Doba dodání vizualizace je zhruba 20 dní, podle velikosti zakázky a aktuální vytíženosti. Dobu dodání Vám vždy potvrdíme. Návrhy tvoříme pouze jako součást spolupráce a nejsou zpoplatněny.

05

Jak dlouho trvá vyhotovení cenové nabídky a je zpoplatněna?

Cenovou nabídku Vám zhotovíme ve lhůtě 5 – 14 dní, dle velikosti zakázky a aktuálního vytížení. Dobu dodání Vám vždy potvrdíme při počáteční komunikaci. Cenové nabídky a vizualizace tvoříme bezplatně.

06

Jak dlouho trvá výroba?

Výroba se liší dle velikosti zakázky a aktuální vytíženosti. Vždy vám termín potvrdíme před zaplacením zálohové faktury. Zpravidla je lhůta 5 – 8 týdnů od zaplacení zálohy.

07

Proč musím platit zálohu?

Zálohou 50% z celkové částky si u nás rezervujete termín realizace a je pro nás potvrzením toho, že s námi chcete spolupracovat. Zaplacením zálohy vám také můžeme garantovat cenu. Materiál kupujeme totiž ihned po obdržení platby, i když realizujeme až za půl roku. Můžete se tak vyhnout nepříjemnému nárůstu ceny.

08

Jaké podklady potřebujete?

Všechny. Veškeré malůvky, fotky ze sociálních sítí (inspiraci nábytku, ne fotky z Vaší dovolené), půdorysy a řezy.
Dále potřebujeme vědět místo realizace a Vaší představu o termínu realizace.
Poprosíme Vás také o výši budgetu.

09

Proč nemáte na stránkách výběr materiálů, se kterými pracujete?

V tuto chvíli pracujeme se všemi dostupnými materiály. Co neumíme my, poptáme u našich subdodavatelů. Nové materiály nejprve testujeme, než je nabízíme klientům. Neděláme z ničeho, čemu nevěříme.

10

Můžeme se spojit prostřednictvím videohovoru?

Je možné se s námi spojit přes Skype, Facetime nebo Whatsapp po předchozí domluvě.

11

Nabízíte spotřebiče za nižší ceny?

Aktuálně nespolupracujeme z žádným výrobcem spotřebičů.
Můžeme Vám však spotřebiče doporučit.

12

Můžete mi v rámci realizace zapojit a zprovoznit spotřebiče?

Ano, za poplatek 500 – 1000 Kč, dle náročnosti.

13

Můžeme se setkat osobně?

Rádi Vás přivítáme u nás na truhlárně. Osobní schůzky plánujeme vždy po zhotovení vizualizace a cenové nabídky, abychom se již měli o čem bavit.

 

 

 

Nenašli jste dotaz, který vás zrovna napadl?
Napište nám na info@silveko.cz

Kontaktujte nás!

#silvekotruhlarna

10 + 2 =