Vyberte stránku

Kariéra

Skvělých kolegů není nikdy dost. Pokud máš zájem o práci v naší truhlárně, dej nám o sobě vědět!

01

Školní praxe a brigády

Máš zájem o brigádu nebo povinnou školní praxi? Na starosti budeš mít pomocné práce kolem areálu truhlárny a budeš k ruce truhlářům. Výplatu dostaneš každý měsíc i v případě povinné školní praxe. Výše odměny se pohybuje od 100 – 150 Kč/hod. Dej nám vědět a domluvíme se na podrobnostech! 

02

Truhlář

Jsi vyučený truhlář nebo máš zkušenosti s výrobou nábytku? Líbí se ti naše práce a naše hodnoty? Ozvi se nám nebo se zastav na truhlárně, ať vidíš, jak fungujeme. Nabízíme stabilní zázemí, skvělou partu lidí různého věku a moderně vybavené pracoviště. Podmínky spolupráce nastavujeme individuálně každému podle jeho potřeb. 

03

Administrativa

Máš pocit, že se hodíš do našeho týmu? Pošli životopis a my se ozveme!

04

Technické pozice

Umíš kreslit v Cabinet Vision a SketchUp nebo se to teprve učíš? Nabízíme zázemí pro zkušené techniky, ale také pro studenty, kteří si chtějí přivydělat. Nejčastěji se jedná o technické výkresy nábytku, občas je to spolupráce na designových výrobcích. Podmínky spolupráce nastavujeme individuálně. Spolupráce je možná na ŽL nebo DPP.

05

Kreativní pozice

Veškeré marketingové a PR aktivity děláme in-house včetně focení a grafiky. Líbí se ti naše práce a hodnoty? Máš pocit, že k nám patříš? Dej nám vědět co umíš a spojíme se!

Kontaktujte nás!

#silvekotruhlarna

11 + 15 =