Vyberte stránku

TRUHLÁRNA SILVEKO

Jsme malá truhlárna s velkým srdcem a chutí ukázat vám, že je naše práce poctivá.

Oprášili jsme truhlářské řemeslo a spojili poctivou ruční práci s nejnovějšími technologickými postupy a stroji.

Naší vizí je vyrábět poctivý nábytek, který vám bude dělat radost.

Přijímáme odpovědnost za náš dopad na životní prostředí, proto vám pomáháme ekologicky likvidovat staré kuchyně. Odpad z truhlárny je využíván k vytápění prostor nebo místnímu ranči jako podestýlka pro koně.

Abychom vám mohli přinášet jen ty nejlepší výsledky, musí se u nás nejdřív cítit dobře sami zaměstnanci.

Jakub Klíma, šéf

Alena Kosinová, šéfová

+420 734 309 254

Kuba Fér, šéf výroby

Připoj se k našemu týmu!

Standa Bittner, všeuměl

Petr Lachman, truhlář

Jirka Zikmund, truhlář

Standa Bittner, všeuměl

+420 604 746 955

Budeme si Vás hýčkat

tedy Vaší kuchyň

Rozumíme všem materiálům, se kterými pracujeme. Materiály sami testujeme a proto moc dobře víme, jak s nimi pracovat a na co si dát pozor.

Po roce se s Vámi opět spojíme a provedeme bezplatný servis celé kuchyně.

Pokud zvažujete přestavbu bytu, stěhování do většího nebo menšího bydlení nebo jednoduše chcete svému obývacímu pokoji, jídelně nebo ložnici něco přidat – dovolte nám, abychom vám pomohli, poradili a inspirovali vás, jak jen budete potřebovat. Při procházení pečlivě vytvořených návrhů pokojů najdete inspiraci a nápady pro váš vlastní domov. Klikněte jednoduše na pokoj, který se vám líbí, prohlédněte si podrobnosti a zjistěte, jak si můžete podobný vzhled vytvořit i u vás doma. Všechny tyto moderní pokoje a mnoho dalších si můžete přijít zblízka prohlédnout v našich prodejnách a showroomech. Navštivte nás, prohlédněte si náš nábytek, dotkněte se jej nebo si zarezervujte nezávaznou konzultaci s jedním z našich interiérových designérů, kteří vám poradí ohledně vašeho osobního řešení pokojů a dají vám tipy přímo na míru. 

 

Jak Vám můžeme pomoci

VÁŠ MIMOŘÁDNÝ DOMOV

Představte si domov navržený tak, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu a vyjadřoval vaši osobnost. Výhody jsou jasné. Když spojíte příjemné barevné kombinace, volný a funkční prostor, perfektní náladové osvětlení a chytré úložné prostory, získáte příjemné domácí zážitky a recept na šťastnější život.

Jak to funguje

01

Přátelská konverzace

Prvním krokem je konverzace v prodejně, kde se seznámíme s vaším vkusem a preferencemi, prvotními nápady, požadavky a životním stylem. Pak se podíváme na kolekci, přičemž se zaměříme na modely odpovídající vašim potřebám.

02

Navrhování Vašeho prostoru

Společně vytvoříme váš design, který může často zahrnovat i váš stávající nábytek. Můžeme vám poskytnout jednoduché rady v prodejně, nebo nabídnout komplexní řešení s návštěvou přímo u vás doma – volba je na vás.

03

Od vize po realitu

Váš design bude přesně odpovídat vašemu rozpočtu a životnímu stylu a bude odrážet vaši jedinečnou osobnost. Jakmile budete 100% spokojeni, proměníme vaši vizi v realitu. S realizací vám pomůžeme přesně do takové míry, do jaké bude potřeba.

Řekli o nás

„Kuchyň je velmi krásná, přesně podle našich představ.“

„Truhlárnu Silveko mohu jen a jen doporučit. Velmi děkuji paní Aleně, že měla se mnou obrovskou trpělivost, odpovídala na mých asi 150 e-mailů a snažila se vždy najít to nejlepší řešení. Opravdu to se mnou nebylo jednoduché:)Také velmi děkuji truhlářům a montážníkům, kteří kuchyň velmi precizně vyrobili a namontovali a řešili každičký detail. Kuchyň je velmi krásná, přesně podle našich představ.“

Jana V.

“Velmi oceňuji neuvěřitelně vstřícný a solidní přístup”

„Firmu Silveko jednoznačně doporučuji! Velmi oceňuji neuvěřitelně vstřícný a solidní přístup všech lidí ze Silveka, ať už to byl pan majitel (jehož nezaskočil žádný náš další požadavek na x-tou verzi kuchyně), nebo koordinátorka slečna Alena (neskutečně to milá, příjemná a spolehlivá dáma, která si ví rady se vším), nebo šikovní a ochotní truhláři, kteří řemeslu opravdu rozumí. Výsledkem je úžasná kuchyně za přijatelnou cenu, v krátké době a přesně podle našich představ.“

Helena P.

Tento skvělý tým můžeme vřele doporučit všem

Na Truhlárnu Silveko jsme narazili náhodou a naše volba byla po zhlédnutí jejich práce ihned jasná. Prošli jsme různá kuchyňská studia a je opravdu těžké najít kvalitu za přívětivou cenu, a právě tady nám byly splněny oba požadavky. Měli jsme jasnou představu o tom, jak bude naše kuchyň vypadat a s jejich pomocí a šikovností se podařilo předčit naše představy. Proto tento skvělý tým můžeme vřele doporučit všem, kteří váhají. Ještě jednou děkujeme!

Aneta S.

„Můžu jen a jen doporučit. Víc takovýhle poctivých firem!“

Pro truhlárnu Silveko jsme se s manželkou rozhodli na základě fotek jejich realizací na sociálních sítích a s výsledkem jsme nad míru spokojení. S firmou Silveko jsme realizovali jen kuchyňskou linku včetně instalace námi vybraných spotřebičů. Komunikace na vynikající úrovni a dokázali zapracovat vše co jsme si vymysleli, samozřejmě v rámci nášho rozpočtu. Vysoko hodnotím i truhláře, kteří kuchyni montovali. Cena odpovídá výsledku a času, který firma věnovala nášmu projektu. Můžu jen a jen doporučit. Víc takovýhle poctivých firem!“

Martin R.

Sledujte nás na Instagramu!

#silvekotruhlarna

Novinky na blogu

Tyto populární designy jsou v módě už léta. A skvěle poslouží jako základ interiéru ve vašem výjimečném stylu.
Laskavý a zároveň profesionální přístup.

Laskavý a zároveň profesionální přístup.

"Laskavý a zároveň profesionální přístup si mě získal již na úvodní schůzce. Dále celá spolupráce, komunikace a řešení probíhalo dle domluvy a k mé maximální spokojenosti. Děkuji za precizně odvedenou práci a truhlářství mohu všem jen doporučit! Hana P.Sledujte nás na...

číst více
Měli jsme představu o vysněné kuchyni

Měli jsme představu o vysněné kuchyni

"Měli jsme představu o vysněné kuchyni, ale žádný truhlář ani studio v okolí nám nedokázal splnit naše požadavky. Pak jsme na fb stránkách objevili truhlárnu Silveko.Dekor betonu, bezuchytkové otevírání, dřez se spodní montáží, schované dveře do spíže a postupně celá...

číst více

Nenašli jste, co jste hledali?

Představte si domov navržený tak, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu a vyjadřoval vaši osobnost. Výhody jsou jasné. Když spojíte příjemné barevné kombinace, volný a funkční prostor, perfektní náladové osvětlení a chytré úložné prostory, získáte příjemné domácí zážitky a recept na šťastnější život.

Po tom toužíme všichni bez rozdílu. Brání nám v tom ale uspěchané životy a nedostatek sebevědomí. Naštěstí jsou naši interiéroví designéři připraveni vám pomoci a mají jediný cíl: vytvořit bydlení vašich snů.